Sportovní škola ŠPALÍK působí od roku 1993 na řece Sázavě. Naše sportovní škola se specializuje především na výuku jízdy v kánoích a raftech. Hlavní náplní a cílem je pořádání vodáckých putovních kurzů, táborů a kempů.

Vodácké kurzy pořádáme nejen pro organizované skupiny, jako jsou základní školy, střední školy, sportovní kluby apod., ale i pro širokou veřejnost. Výuku zajišťujeme pro začátečníky, mírně i středně pokročilé, včetně zdokonalování zdatných vodáků.

Kurzy probíhají od května do září. Ke kurzům zajišťujeme dopravu, ubytování a stravování. Každoročně nabídneme služby 70-90 zajemcům.

Vodácký putovní tábor pro školy a sportovní kluby

Termíny vodáckých putovních táborů – léto 2021 dle individuální domluvy

Vodácký putovní tábor – kemp nabízíme školám, organizovaným skupinám i široké veřejnosti. Na Vás nebo Vaše děti bude čekat nabitý program. Doba pobytu je včetně příjezdu a odjezdu. Kurzy jsou pořádány jako třídenní až pětidenní v termínech od května do září. Minimální kapacita je 15 osob.

Organizace

Doprava:
Doprava do místa ubytování je individuální. Při větším počtu osob (25 a více) je možno zajistit autobus.

Ubytování:
Noclehy jsou ve vlastních stanech.

Stravování:
Polní kuchyně s šéfkuchařem zajišťuje stravování pro všechny vodáky i vodačky. Každé ráno na Vás nebo na Vaše dítko bude čekat připravená snídaně alá “kánoe, prostři se”, kde každý najde dostatek všeho, na co má chuť a připraví si i balíček na cestu. Kolem poledne je naplánovaná zastávka na koupi něčeho malého na zub. Celý den je zakončen vydatnou večeří! Vaše děti budou mít k dispozici také dostatek tekutin, pitný režim je důležitý.

Výukový program:
Putovní vodácký tábor – kemp probíhá na řece Sázavě v úseku mezi Stvořidly až Pikovicemi. Putujeme každý den s ohledem na počasí. Úprava výuky je možná podle aktuálního počasí, budeme se však snažit strávit co nejvíce času na vodě a v přírodě.

Dohled:
Během jízdy na vodě budou Vaše děti neustále pod dohledem zkušených instruktorů, stejně tak i ve večerních hodinách a volných chvílích. Děti čeká také bohatý doplňkový program, související nejen s výukou sportu, ale také s ostatní zábavou.

Výukový program

1. den:
Příjezd, seznámení s programem, technika jízdy (krátká výprava proti proudu a splouvání do základního tábora), stavění stanů a uvítací večírek.

2. – 4. den:
Co nejvíce času strávíme na vodě.  Každý den splouváme různě dlouhé úseky od 8 do 16 km.

5. den:
Balení a rozloučení.

Při špatném počasí je rozvrh upraven. 

Ceník

Pro sezónu 2021 jsme pro vás připravily tuto cenovou nabídku:

3denní vodácký kemp za 3990,- Kč
4denní vodácký kemp za 4390,- Kč
5denní vodácký kemp za 4990,- Kč

V ceně je zahrnuto:
Ubytování, stravování – plná penze s pitným režimem, vodácká výbava, vodácká výuka, organizace a vedení celého kurzu.

Nebojte se vrátit zpět do přírody!

Kontaktní údaje

Hledáte pro sebe a své děti zimní nebo letní vyžití? Neváhejte nás kontaktovat.

  • Mgr. Petr Špalek
    Heřmance 91
    471 25 Jablonné v Podještědí
  • +420 603 509 051
  • info@spalik.cz
  • www.spalik.cz

Kde nás najdete?

Facebook

Rychlý kontakt