Sportovní škola – Sportschule – School of Sports
  
  
  

Náš tým

Náš tým je složen z odborníků svého oboru, kteří již po dlohá léta poskytují své služby veřejnosti v oblasti lyžařské a snowboardové výuky, golfového výcviku a vodácké školy.

Mezi stále instruktory patří:

Mgr. Petr Špalek

V roce 1991 zakončil studia sportu a pedagogiky na FTVS v Praze. Od školy se věnuje výuce a tréninku sportu, zejména lyžování a snowboardingu, posledních 12 let i golfovým tréninkům. Mezi jeho oblíbené sporty patří “windsurfing”. Je zakladatelem školy a podporou celého týmu již 22. sezonu. Mezi jeho oblíbené golfové hřiště patří Malevil a oblíbená řeka je Sázava. Nerad vaří.


Honza Vítovec

Nikdo neví, kolik mu je let. Zlý jazykové trvdí, že je mu 4O let. Studia na hotelové škole pro něj byla velmi kvalitním základem a jazykovou průpravou německým i anglickým jazykem. Je k nerozeznání od rodilého Sasa či Američana z New Yorku. Má velmi dobré organizační schopnosti. Více než velmi dobře zvládá výuku začátečníků i pokročilých, a to jak na lyžích, tak na snowboardu.


Romana Turečková

Nebojte se své děti svěřit Romče, protože na svahu je to opravdová mamka. Pochází z Brna, ale i přes to jí to táhne na sever. Mluví velmi dobře německy i anglicky. Nejlépe jí vyhovuje výcvik začátečníků. Její úzká specializace jsou lyže.


Zdenek Erlebach

Rodilý horal a Rokytničák, který se s lyžemi narodil a dodnes on a lyže patří neodmyslitelně k sobě. Mluví německy a polsky. Nejraději trénuje pokročilé, protože dodnes závodí a pokaždé stojí na “bedně”.


Honza Fajgl

Jeho doménou jsou lyže a díky svým schopnostem rozhýbe i to největší “dřevo”. Rád se baví v hlubokém sněhu a otevřeném prostoru na skialpech. Leze po horách a nebojí se jakékoliv výzvy.


Ondra Malaník

Zkušený lyžař, snowboarďák i vodák. Ondřej je doma v lodi i na lyžích. Mluví velmi dobře anglicky i “německy”. Na svahu i na vodě je “happy” učitelem, ale i přes to jeho výuka má řád a pořádek. Zaměřuje se na výuku malých i velkých. Nebojí obout skialpy.


Jirka Macek

Nezkrotný snowboarďák, který se nebojí pokročilé snowboardisty provést jakýmkoliv terénem. Mluví výborně německy. Kvalitní výuku má podloženou studiemi sportu v Hradci Králové. Prašan je jeho druhý domov.


Lída

Lída paří mezi velmi zkušené snowborďačky, svou bravurní technikou i němčinou si získává respekt začínajících i pokročilých snowborďáků i snowboarďaček. Zaměřuje se na výcvik dospělých i dětí. Ve volných chvílích se nebojí vyšlápnout jakýkoliv kopec a poté si plně užít své prkno.

Převážně slunečno
16°C