Sportovní škola – Sportschule – School of Sports
  
  
  

Vážení golfoví přátelé, vítáme Vás na stránkách sportovní školy Špalík,
Sportovní – golfová škola Špalík působí již od roku 1993 v oblasti výuky, trénování, organizaci a vedení sportovních kurzů. Mgr. Petr Špalek, vedoucí této školy, se již 6 let plně věnuje trénování golfu. Působí a trénuje v Královském golfovém clubu Malevil. Věnuje se trénování začínajících i pokročilých golfistů, dětem i dospělím. Výuka i trénování probíhají většinou golfistaindividuálně v jednotlivých lekcích.
Pro letošní rok jsme pro Vás připravili dětské golfové tábory, které budou zaměřeny na výuku a trénink Vašich dětí. Tábor je určen pro děti začínající i pro děti pokročilé, které budou vždy rozděleny do družstev dle výkonnosti, aby byl trénink co nejefektivnější. Samozřejmě jsme připraveni zorganizovat tréninkový kurz i pro dospělé.

Golfový camp

Termíny golfových táborů – léto 2018 dle individuální domluvy

Golfový camp – golfový tábor nabízíme dětěm všech věkových kategorií, skupinám dospěláků i jednotlivcům. A to jak začátečníkům, tak pokročilým s vlastním hcp. Cílem kurzu pro začátečníky je příprava na osvědčení o hře (zelená karta) a dle domluvy zkouška a pro pokročilé příprava na snižování hcp. Na Vaše děti i Vás bude čekat nabitý golfový i odpočinkový program. Kurzy jsou pořádány jako šestidenní v letních měsících s kapacitou do 25 osob.

Doprava:
Doprava do místa ubytování je na individuální.


Ubytování a stravování:

Ubytování je zařízeno na plně vybavené chatě. Podrobnosti o ubytování naleznete v části ubytování. Stravování je formou plné penze – snídaně, oběd, večeře, svačiny. Pitný režim je samozřejmostí!

Program

1. den:
Příjezd, ubytování, seznámení s programem, prostředím a okolím.


2. den – 5. den:

Trénink probíhá dvakrát denně, vždy 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne. Náplň tréninku je přizpůsobena dovednostem hráčů, kteří jsou rozděleni do skupin podle výkonnosti. Během tréninku je kladen důraz na základní golfové dovednosti, etiku a později na rozvoj výkonnosti. Celý kurz je zakončen turnajem.

Mimo čas strávený golfem je pro děti zajištěn prázdninový program, aby si odpočinuly i užily.

Veškeré aktivity jsou plánovány a upravovány s ohledem na počasí a proloženy různými soutěžemi.

6. den:
Dopoledne: Dopolední turnaj.

Odpoledne: Vyhodnocení, balení a odjezd.

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve stylové chatě s kapacitou 20 lůžek (5 čtyřlůžkových pokojů s možností přitýlky). Objekt je vybaven kuchyní, společenskou místností společným WC a koupelnami, venkovním posezením, malým bazénem, saunou, grilem a ohništěm.

Objekt leží vedle golfového hřiště a přesto skýtá hodně soukromí, klidu a pobytu ve volné přírodě.

Objekt je dostupný z příjezdové komunikace.

Hřiště

Ranč MALEVIL najdete v překrásném údolí Lužických hor nad obcí Heřmanice u Jablonného v Podještědí. Obklopen Jezevčím, Zámeckým a Kamenným vrchem s výhledem na dominantní Ještěd či Hvozd, zapůsobí na každého návštěvníka jako pohádkové zjevení.

golfista2Golfové hřiště Královského Golfového Club Malevil vzniklo v roce 2001 jako 9jamkové hřiště. 18jamkovým hřištěm, prvním v Libereckém kraji, se stalo v roce 2003. Hřiště s parem 72 je citlivě zasazeno do krásné přírody Lužických hor. I proto je hřiště herně obtížnější, jelikož je plné přirozených přírodních překážek. Malevil není jenom golfové hřiště. Kromě golfu jsou na Malevilu 3 restaurace, hotel s celkovou kapacitou 110 lůžek, bowling, koně, lanové centrum, malá zoo pro děti, tenisové kurty, squash, půjčovna kol a mnoho dalšího nejen pro golfisty.

Pro trénování můžete využít driving range s krytým odpalištěm, putting & chipping green a malou akademie o dvou jamkách. Pro zlepšení hry jsou zde profesionální trenéři.

Půjčovné:
Dle individuální dohody možné zapůjčení vybavení.

V ceně je zahrnuto:
Ubytování, stravování – plná penze s pitným režimem, golfová výuka, organizace a vedení celého kurzu.