Sportovní škola – Sportschule – School of Sports
  
  
  

Akční nabídky a novinky

Noční lyžování

Noční lyžováníUž jste někdy zažili noční atmosféru na horách? Nebe nad hlavou a modrý sníh odrážející hvězdy? Osvícená sjezdovka, místa doplněná hořícími loučemi a atmosféra připomínající dobu šamanů, noční lovy a setkání rady kmene u ohně.

A co kdybyste nazuli boty,  šlápli do vázání a jeli se projet? Osvícené sjezdovky připravené pro noční lyžování jsou tím pravým večerním zážitkem.

 

Lyžařské a snowboardové vybavení k individuální výuce zdarma

V případě individuální výuky pro jednotlivce nebo skupinu nabízíme zapůjčení kompletního lyžařského nebo snowboardového vybavení zdarma. Lyžařské vybavení obsahuje lyže a hole, nebo snowboard, boty a lyžařskou helmu.

Proč si vybavení půjčovat? Můžete si pohodlně vyzkoušet několik velikostí bot a obujete až ty, které Vám opravdu padnou. Vybavení Vám nezastará, je seřízeno a navíc odpadne nutnost si vlastní vybavení vozit sebou. Chcete jeden den lyžovat a druhý prohánět snowboard? Samozřejmě Vám rádi půjčíme na každý den něco jiného.

S instruktorem si svůj styl jednoznačně vylepšíte!

Vlek u chaty Penzion pod Lipami s možností nočního lyžování zdarma

Ubytujte se na jedné z nejpohádkovějších chat v Krkonoších a zažijte pohodové lyžování s vlastním vlekem. Lyžování až do nočních hodin je jedno z nejkouzelnějších zážitků! Nenechte si ujít noční lyžování.

Připravujeme:

Možnost zvýhodněného sportovního pojištění po dobu pobytu

Ve spolupráci s pojišťovnami Vám brzy nabídneme výhodné pojištění pro sportovní účely.

Zvýhodněné nákupy a slevy

Společně se spřátelenými e-shopy pro Vás připravujeme zajímavé slevy a kupony na nákup vybavení na hory. Nechte se překvapit.

Soutěže o slevové poukázky na výuku

Připravujeme pro Vás soutěže, kde můžete vyhrát velmi zajímavé slevy na výuku lyžování nebo snowboardingu nebo na zajímavé akce.